Automaty online przebyły długą drogę od swojego pierwszego prototypu. Dzisiaj są najczęściej rozchwytywaną rozrywką na prawdziwe pieniądze w kasynach online, zapewniając znakomite wrażenia z rozgrywki milionom hazardzistów na całym świecie.

W związku z tym za chwilę przyjrzymy się bliżej najlepszym automatom z wysokimi wypłatami, na których możemy przetestować swoje możliwości, grając w legalnych kasynach online.

Sisters of Oz: WowPot!

Sisters of Oz: WowPot! to magiczny slot od Triple Edge Studios, który wykorzystuje strukturę bębnów 5×4 i 20 linii wygrywających. Poziom RTP jest bardzo niski – tylko 92%, a wariancja znajduje się na średnim poziomie.

Ten automat z jackpotem używa bogatego w funkcje trybu bonusowego, który zapewnia dwukrotny mnożnik podczas wszystkich darmowych spinów. Możemy również trafić w gigantyczny symbol 3×4, który zajmuje 2., 3. i 4. bęben.

Podczas rozgrywki na bębnach będą pojawiać się także złote monety. Mogą one uruchomić tryb Jackpot Wheel, jeśli zbierzemy ich wystarczająco dużo z kotła Wicked Tales. W tym trybie mamy szansę na wygranie jednego z czterech jackpotów, w tym WowPot, który zawiera wszystkie kwoty jackpotu progresywnego.

Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams od firmy NetEnt to 5-bębnowy automat z jackpotem i 20 liniami wygrywającymi. Slot wykorzystuje luksusowe motywy i bardzo szybko wciąga gracza w swój świat. Zwrot do gracza wynosi tutaj 95,90%, a wariancja jest średnia.

Funkcje bonusowe są proste i wykazują dobry potencjał na wypłaty, ponieważ oferują tryb darmowych spinów, który rozpoczyna się mnożnikiem 3x. A kiedy w jednym z darmowych spinów trafimy symbol Scatter, mnożnik zwiększy się o jeden stopień, a my otrzymamy od 1 do 3 darmowych gier.

Z kolei dopasowanie trzech symboli Bonus Wheel uruchomi Jackpot Bonus Game, która wykorzystuje trzy koła nagród. Lądowanie na polach strzałek pozwala dotrzeć do drugiego i trzeciego koła, na którym znajdują się pola z jackpotami i innymi wysokimi nagrodami pieniężnymi. Ażeby wygrać Mega Jackpot, musimy w trzecim kole wylądować na polu ze strzałką.

Deal or No Deal World

Deal or No Deal World to slot od Endemol Shine Gaming, który oparty jest na popularnym teleturnieju. Slot wykorzystuje strukturę bębnów 5×3 i 20 linii wypłat. Charakteryzuje się również wysoką wariancją oraz RTP na poziomie 95,06%.

Możemy zagrać w typowym teleturnieju podczas trybu The Banker’s Best Offer, gdzie wybieramy jedną z 10 opcji. Z racji tego, że automat ujawnia nagrodę pieniężną w 9 symbolach, jakich nie wybraliśmy, otrzymujemy ofertę nagrody pieniężnej bankiera, którą możemy wybrać lub nie.

Z kolei podczas World’s Banker’s Riches możemy wygrać jeden z trzech jackpotów progresywnych. W tym trybie odtwarzany jest teleturniej, w którym wybieramy jedną z teczek zawierających dowolny z trzech jackpotów. A ze względu na to, że gra pokazuje zawartość aktówek, jakich nie wybraliśmy, otrzymamy ofertę nagrody pieniężnej, którą możemy zaakceptować lub nie.

Rhino Blitz

Rhino Blitz od Playtech Origins to automat online ze strukturą bębnów 6×4 i 4096 sposobami na wygraną. Rhino Blitz oferuje również 95,96% zwrotu do gracza i wysoką wariancję.

Spośród slotów z jackpotami na tej liście Rhino Blitz daje nam tryb bonusowy, gdzie mamy szansę na zdobycie do 1000 darmowych spinów wraz z mnożnikiem do 10x. Jest to możliwe dzięki funkcji trybu darmowych spinów, w której dopasowanie sześciu symboli Free Games może dać nam 100 darmowych spinów.

Możemy też uruchomić tryb Jackpot Blitz podczas gry podstawowej oraz tryb darmowych spinów, aby wygrać jeden z czterech jackpotów. Ażeby wygrać jackpot, musimy odsłonić w tym trybie trzy odpowiadające mu symbole wśród symboli Mystery Diamond.

Aztec Chief

Aztec Chief od firmy AGS, o której automatach online można więcej przeczytać pod tym adresem, odznacza się strukturą bębnów 5×3 i 75 liniami wypłat, oferując 96,11% RTP i średnią wariancję. Główną cechą tego slotu są złote monety Azteków. Kiedy na jednym bębnie pojawiają się dwie takie monety, zmienia się on w dziki bęben.

Podczas gry podstawowej symbole Wild, które zawierają latarnie, dają nam jedną latarnię. A po losowym aktywowaniu premii Jackpot Pick podczas gry podstawowej możemy użyć tej latarni, aby dokonać jednego wyboru spośród tajemniczych symboli. Należy wiedzieć, że wśród tych wyborów ukrywa się również jeden z jackpotów.

Na koniec warto dodać, że rozgrywkę na automatach mogą wydłużyć bonusy bez depozytu na kasyno24.pl, za pomocą których można wygrywać prawdziwe pieniądze, nie stawiając na szalę własnych.