Na rynku jest dużo do wyboru. Tylne obudowy, otwierane, wykonane z różnych materiałów. Przeczytaj, a dobrze wybierzesz.

Tylne czy otwierane

Smartfon może mieć kilka rodzajów zabezpieczeń. Etui otwierane będzie wygodne w użyciu. Ekran nie będzie narażony na zarysowania i inne uszkodzenia. Podczas korzystania będzie otwarte, a gdy skończysz pisać na telefonie, to zamknięte. Ozdobiona może być obudowa tylna lub mieć jeden kolor. Ekran nie jest zabezpieczony, ale telefon głównie trzyma się w dłoni lub leży na biurku, w szufladzie. Zaletą etui tylnego jest to, że ekran zawsze jest odkryty. Widać, kto dzwoni, że przyszło powiadomienie. Wadą to, że szybka jest na wierzchu w torebce i nie tylko. Łatwiej może się uszkodzić, porysować. Zaletą etui otwieranego jest to, że jest z klapką. Podczas używania szybko się otwiera i nie ma problemu ze sprawdzeniem czegoś.

Smartfony nie są przystosowane do ekstremalnych mrozów.

Materiał – jaki

Dostępne są różne. Skórzane, lakierowane, obudowy plastikowe. Oferuje je wiele sklepów stacjonarnych i internetowych. Łatwe do wyczyszczenia będzie etui lakierowane ładnie połyskujące. Tworzywo to długo wytrzymuje. Eleganckie jest etui skórzane w wielu barwach do wyboru.

Jak widać, jest wiele futerałów do wyboru. Materiał, kolor, otwierane, zamykane i inne. Wiele osób wybierze coś na swój telefon.