Szukasz informacji jak polepszyć prowadzenie swoich kanałów społecznościowych? Szukasz wyjść wyjaśnień dlaczego, to właśnie Tobie słabo wychodzą treści? Dziś rozwieje wszystkie Twoje pytania. Poznaj listę narzędzi, które ułatwią Ci pracę w różnych kanałach społecznościowych.

5. BuzzSumo pomoże Ci to w znalezieniu popularnych treści.

Ta aplikacja urządzenie pomoże Ci być na bieżąco z tematami w tak zwanym Internecie. Ułatwi Ci to poznanie wiele to popularnych treści, które warto opisać na swoim kanale społecznościowym.

4. Feeldy jest to narzędzie do monitowania wybranych serwisów i stron www.

Jest to narzędzie, które monitoruje 24 na dobę wybrane przez Ciebie strony i serwisy www. Co pojawia się nowego czy coś jest, opublikowane ów narzędzie Cię o tym poinformuje.

3. Pixlr jest to narzędzie, które pomoże Ci w obróbce zdjęć i różnej grafiki.

Ów program pomaga Ci w edytowaniu Twoich zdjęć, jak i grafiki, którą musisz opublikować na swoje kanały społecznościowe. Większość ludzi patrzy na zdjęcia później na opis. Dlatego, też warto zająć się ich obróbką.

2. Canva narzędzie pomocnicze w tworzeniu grafiki.

Kolejne to narzędzie, które pomoże Ci w edytowaniu Twoich grafik i zdjęć, które muszą mieć wysoką jakość materiału, by przyciągnąć swoją grupę docelową. Jeśli zarabiasz na Social Media, które wykorzystują głównie zdjęcia do promowania, to warto skorzystać z tego narzędzia. Jest ono przydatne szczególnie w momencie, gdy chcemy korzystać z Instagrama. Na portalu beztajemnic.pl przeczytasz jak zarabiać na Instagramie.

1. Google Analytics narzędzie, które pomaga w analizowaniu ruchu.

Jest to narzędzie opublikowane przez Google. Jest to całkowicie bezpłatne narzędzie, które ma za zadanie w analizowaniu ruchu na Twojej stronie internetowej/sklepu czy też serwisu www. Pomoże, Ci w zobaczeniu ile osób przeglądało, Twojego bloga czy też dany artykuł na dany temat. Warto, więc używać tego narzędzia. Bardzo przydatne informacje podaje na takowy temat.