zabiegi estetyczne

Zabiegi na zgrabną sylwetkę

Sporo kobiet nie jest dumnych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród powszechnie wymienianych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę podpowiedzi.

Dieta to nie wszystko

Gdy myślimy o formowaniu sylwetki, najczęściej stawiamy na plan żywieniowy i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie potrafimy wymodelować danej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, formowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest atrakcyjną opcję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie usuwać cellulit oraz ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a dodatkowo powoduje na poprawę stanu skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Pozwalają na szybkie cieszenie się długotrwałymi wynikami.