zabieg na twarz

Jakie zabiegi kosmetyczne warto wybrać?

Nasza skóra po zimie wymaga stosownej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym możemy znaleźć bardzo dużo salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto zarys paru z nich!

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Salony urody proponują bogaty wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi hybrydowe. Tego typu peelingi jesteśmy w stanie, także podzielić biorąc pod uwagę głębię działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. Celem wyboru odpowiedniego peelingu należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub kosmetyczką, by wybrali zabieg dopasowany do stanu jak również rodzaju skory. Istotne, żeby zabiegi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, oraz podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od kondycji skóry, trzeba wykonać od trzech do sześciu zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z lekarzem, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż działa na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, a także dostarcza odżywczych składników. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg bezbolesny a także ożywczy. Ilość jak też częstotliwość przeprowadzania zabiegów zależą od stanu skóry, ustalane są w czasie konsultacji. Na korzyść zabiegu przemawia też fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet wybiera ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo typów metod – 1:1, 2:1. 4:1 to wyłącznie kilka z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat chcielibyśmy osiągnąć. Zabieg jest całkiem prosty i polega na doklejeniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 6 tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 100 do aż 500 zł.