nogi wydepilowane

Depilacja laserowa – czy każdy ją może mieć?

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii od lat zostaje depilacja laserowa. Usługa ta powinna być realizowana w terminie zimowo-jesiennym, dlatego teraz pragniemy ponowić ten problem ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej partii ciała. Z prezentowanych zabiegów równie często korzystają kobiety oraz panowie. Wiek lub płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wskazanego miejsca. Konkretne fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci preferują jedynie depilację łydek albo ud. Parametry wybierane przez specjalistę są zależne od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, gęstych włosów. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez panów to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na własny wizerunek.
Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności doceniany na całym świecie.