pralki od samsunga opinie

Pranie pod kontrolą!

Samsung jest jednym z największych wytwórców wyposażenia AGD i RTV na świecie. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki wyjątkowo często upraszcza nam codzienne prace. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw skletorykom. Dołożył do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, jaka do tej pory nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą powinnością. Na początku trzeba dokonać selekcji na takninę, potem odcienie. Najczęściej także segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w wysokiej oraz niskiej temperaturze. Przeważnie nie pamiętamy o dodaniu paru ciuchów będących w innym miejscu. Dotychczas nie było możliwości, by wstrzymać tryb prania by naprawić popełniony błąd. Samsung był świadomy tego typu zdarzeń w związku z czym postanowił im sprostać. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dorzucanie brudów poczas działania, lecz niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli też na monitorowanie całego procesu przez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają również technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na pobór mocy podczas działania, właściwie go obniżając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Jeśli będziesz musiał dodać kolejne ubranie do bębna pralki, będziesz miał sposobność to zrobić od razu. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu a także kasy. Już nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu pralki, w chwili gdy odnajdziesz dodatkowe ubranie. Teraz wystarczy tylko je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są nadzwyczaj pozytywne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung znacznie usprawnia przygotowywanie a także wykonanie prania. Opłaca się skorzystać z tego technologii.