odkurzacz

Zawsze czyste mieszkanie

Utrzymanie domu w czystości czasami powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej długotrwała, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest niezwykle delikatna oraz uciążliwa. Czy posiadamy sposób na pozbycie się sierści z wersalki, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam solidne odkurzacze, które pomogą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wymienić kilka modeli tego urządzenia. Główny podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednak pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz od marki Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem i szczotką o dużej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Drugim rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele oraz Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko zbierają zabrudzenia, a również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki pyłu.

| Więcej o odkurzaczach: pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z sprzątaniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych problematycznych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.