Usunąłem włosy ze swoich pleców

Dzisiaj trochę bardziej osobisty wpis, w treści którego dzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, które powoduje zarówno sporo emocji a także wstydu. Po wielu dniach rozmów z mą żoną zdecydowałem wybrać się do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, żeby ogolić swoje plecy.

Pewnie myślisz sobie, że chyba upadłem na głowę. Fakt jest jednak taki, że zarost na mych plecach to coś nietypowego. Puszcza to mało mocne określenie, ja po prostu wyglądałem jak orangutan. A że mojej kobiecie się to nie podobało, to była chętna namawiać mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w przeciągu tygodnia. W efekcie musiałem się ugiąć i zacząć szukać punktu, w którym mógłbym zrobić taki zabieg depilacyjny.

Od początku rozumiałem jak trudno odszukać będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ofert w necie jest bardzo dużo, lecz rzeczywistość jest taka, że ogromna partia z nich nie wzbudza zaufania. Po pierwsze dlatego, że analizując witryny www tego gatunku klinik ciężko znaleźć na nich na opinie napisane im przez facetów, a nie kobiety. A wiesz, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się zdecydowanie różni i inaczej reagować ma prawo na tego typu rzeczy. Po kilku próbach dałem radę zidentyfikować jednak gabinet Vesuna, jaka to proponuje różnorodne usługi kosmetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią oceny prezentowane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Postanowiłem to sprawdzić.

Zadzwoniłem do nich z zamiarem zapisania się na wizytę. Wiadomość odebrała miła Pani i zaproponowała mi szybko wygodny dla mnie termin wizyty. Poinformowała mnie o wszelkich rzeczach związanych z tego rodzaju depilacją, zasugerowała w jaki sposób się do zabiegu przyszykować i mówiła również o tym jaki spraw mam prawo spodziewać się po pierwszej wizycie.

Kiedy trafiłem na nasze spotkanie, to odczuwałem niewielki niepokój. Koniec końców myślałem, że tego gatunku tematy są dla panienek, a nie dla mężczyzn. Mój niepokój natychmiast jednakże został usunięty, ponieważ w gabinecie wliczając mnie odnalazłem pięciu facetów. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się wstydzić, faceci też rozpoczęli dbać o swoje ciało oraz też chodzą do gabinetów medycyny estetycznej dla mężczyzn.

Należy zauważyć, że pacjenci rozmawiają tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, za sprawą czego odczuwają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie straty.

Sam zabieg zrealizowany był wyjątkowo prędko a także bez generowania bólu. W zasadzie po pierwszym zabiegu skutek był doskonały. Zależy mi jednak na tym, aby włosy z pewnością nie powróciły, w związku z czym chyba zapisze się na ponowną depilację.

Już na końcu chcę jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na moją depilację pleców odpowiedziała moja kobieta. Wcześniej nie mówiłem jej na temat tego, że udam się na depilację, przez co była mocno zszokowana. I mam obowiązek zakomunikować, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak bardzo miała chęć się do mnie przytulić. Zatem mówię, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła swoją powinność.

Jeśli lękacie się opisywanego gatunku zabiegów, to nauczycie się dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się co bać.