sufit napinany w salonie

Jaki sufit wybrać do mieszkania?

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć wiele problemów. Jednym z nich może być selekcja nadającego się sufitu. Mimo, iż dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, mamy co niemiara możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, które zapewniają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w domu, jak również restauracjach oraz urzędach. Nadają wnętrzu wyjątkowej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zamówić w przeróżnych barwach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są łatwe w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w których zostały zamontowane.

Sufity niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii pospolity biały sufit można przemienić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, jaka równolegle może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem przebiega bezprzewodowo, co jest sporym ułatwieniem. Sposobność zmiany koloru światła ,jak też uregulowania jego nasilenia sprawi, iż uzyskasz w pokoju niepowtarzalny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, jednak jest również rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego i baru.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć mieszkanie. Ten rodzaj sufitu umożliwia, też uwolnić się od efektu echa, który często przeszkadza w mieszkaniach o dużym metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.

O sufitach poczytasz także tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit