zabiegi kosmetyczne i estetyczne

Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda świadoma kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne sposoby ich wykonywania. Nowością na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie dokładny oraz skuteczny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra szalenie szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się jędrna i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest nie tylko najwyższa precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/

One comment

Comments are closed.