modna stylizacja damska

Co kupić, aby wyglądać modnie wiosną 2018?

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawłądną wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić w mieście, jednak bez wątpliwości zawładnie spotkaniami towarzyskimi jak też salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które kochają zwaracać na siebie atencję jak też chcą zachować niepowtarzalny styl. Będziemy mogli kupić całe brokatowe ubrania – sukienki, marynarki oraz inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, jak również akcesoria, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się damy, które nie boją się wyróżniać jak również lubią eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda powraca co sezon. W 2018 wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do siłowi. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą wielokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na kierowcach rajdowych oraz motocyklowych. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne oraz lakierowane ubrania w barwach intensywnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, marynarki a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem sezonu będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się odrobinę inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli płaszczy.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od kilku sezonów.

11. Kwiatowe wzory

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka też sukienki i okrycia wierzchnie.