Bądź modna

Zwróć uwagę na panujące trendy i bądź stylowa w 2018 roku. Moda ulega bezustannym ewolucjom, w zawiązku z tym warto wiedzieć co w najbliższych miesiącach będzie na topie. Sprawdź, w co warto się wystroić i o co rozbudować swoją kolekcję.

Retro oraz współczesność

Trendy w modzie są nieprzewidywalne. Czasem powraca trend z ubiegłych lat, a czasem pojawia się totalnie coś oryginalnego. I to te nowości mogą niekiedy wpędzić nas w zaskoczenie. Zwróćmy uwagę, że znów populanością cieszą się ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku jest bez znaczenia. Możemy nałożyć albo długą, za kolano, jak również do połowy uda. Pomimo swego stylu retro, doskonale wpasowuje się we współczesne stylizacje. Jeśli chodzi o styl dzienny, powraca znowu moda na spodenki. Latem, zamiast kusej kiecki, postaw na spodenki w dowolnym tonie. Odnośnie kolorystyki, w okresie 2018 atrakcyjne będą żywe kolory. Za ich pomocą bez wątpienia wyróżnisz się w szarym tłumie. Trzeba też zwrócić uwagę, że na popularności zyskują coraz bardziej przezroczyste tkaniny. Mogą one być wskazane podczas gorących dni. Naszą garderobę także trzeba uzupełnić o ubrania w prążki, ale pionowe. Im print większy i bardziej wyrazisty, tym korzystniej. Może wybierzemy kieckę do kostek, kombinezon lub garnitur? Całokształt zależy od tego, w czym dobrze się czujemy. Jeśli jednak nie planujemy za bardzo rzucać się w oczy, w dalszym ciągu w modzie jest jasny róż. Chcąc wyeksponować swoją kobiecość, jak też nadać spotkaniu nutę romantyzmu postaw na stylizację w tym kolorze. To niewątpliwie wyłącznie niewiele przykładów z trendów, z jakimi możemy się spotkać w 2018 roku.

Stwórz swój image

Nasza garderoba nie zawsze jest w stanie nadążyć za pojawiającymi się propozycjami. Dlatego trzeba także, co pewien czas ją orzeźwić i skontrolować co w danym sezonie jest godne uwagi. Trendy są rozmaite i na pewno każda z znajdzie coś dla siebie. Wybierz styl, jaki doskonale do Ciebie pasuje i zaskocz pozostałych.